Kontrola dostępu na obiekty sportowe

Powszechne metody kontroli dostępu z wykorzystaniem kart identyfikacyjnych nie gwarantują skutecznej weryfikacji. Takie systemy sprawdzają jedynie kartę, a nie osobę która się nią posługuje. W takim wypadku potrzebny jest udział służb porządkowych, które sprawdzą czy dana osoba posługująca się kartą, ma do tego prawo. Taki sposób weryfikacji jest czasochłonny i zwiększa ryzyko błędu. Wykorzystanie rozwiązań VeinSensor pozwala na automatyczną i bezbłędną identyfikację oraz integrację z systemem biletowym co usprawnia proces wejścia na wydarzenie.

Korzystanie z urządzenia skanującego VeinSensor jest łatwe w obsłudze i wymaga od użytkownika jedynie trzymania dłoń nad czujnikiem, w celu uwierzytelnienia. Rozwiązanie jest bezstykowe i higieniczne, dlatego idealne do stosowania w miejscach publicznych.Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Ci najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij